Новини

Кабінет міністрів ініціює приєднання України до Конвенції про торгівлю зерном

Відзначається, що прийняття і реалізація законопроекту забезпечать повноправне членство України в Міжнародній раді по зерну, що буде сприяти розширенню міжнародного співробітництва.

АМКУ дозволив агрокомпанії «Райз» отримати контроль над 13 підприємствами

ЗАТ "Райз" створено в 1992 р., оперує мережею майже з 50 дистрибуційних центрів у всіх регіонах України. Земельний банк компанії складає близько 135 тис. га.

Весняна посівна йде за планом

За оперативною інформацією сільгосптоваровиробниками придбано 409,7 тис тонн дизпалива, що складає 97 % до потреби та 108,5 тис тонн бензину – 98 % до потреби на весь комплекс робіт.

Каргілл підвищує обізнаність про голод за допомогою YouTube

Після успішної відео-кампанії в березні, яка надала інформацію про необхідність кормів для тварин у продовольчих банках, "Каргілл" прийняв рішення розширити сферу своєї кампанії на підтримку основної мети продовольчих банків - надання харчування для людей, що потребують.

Тваринництво в Україні — один з головних пріоритетів аграрного розвитку

Галузь тваринництва в Україні є одним з головних пріоритетів аграрного розвитку. Про це заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк під час роботи «круглого столу» з питань селекційно-племінної роботи в тваринництві, що відбувся в Мінагрополітики.

"Kiev AgriHort 2010": сезон розпочато

Cезон аграрних виставок цього року відкрила традиційна "Київ АгріХорт", яка стала тринадцятою з часу свого заснування.

Україна і Білорусь обговорили співробітництво в аграрній сфері

За результатами зустрічі сторони погодили питання щодо здійснення взаємних візитів міністрів сільського господарства обох країн та участі в міжнародних аграрних заходах, досягли домовленості з проблемних питань на рівні міністрів обох країн

Україна і Грузія мають намір поглиблювати відносини в сфері АПК

Сторони домовилися про підготовку проекту угоди про співробітництво в галузі ветеринарії та проекту угоди про співробітництво в галузі карантину і захисту рослин.

Зернові втрати Агрофонду можуть виявитися вдвічі більше

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк висловив побоювання, що ревізія зернового запасу Аграрного фонду може виявити нестачу більше 340 тис. тонн, що вдвічі більше існуючих на сьогоднішній день ревізійних прогнозів.

Мінагрополітики України вважає пріоритетним розвиток рослинництва, свинарства і молочного скотарства

Міністерство агрополітики також має намір запропонувати з 2011 р. надіслати на підтримку аграрного комплексу 5% всіх загальних витрат державного бюджету.